Wielki sukces Pawła Orłowskiego

Gdy jesienią ubiegłego roku uczniowie naszej szkoły licznie brali udział w konkursach przedmiotowych, byliśmy pełni nadziei. Do etapu rejonowego zakwalifikowało się aż dwanaścioro prymusów. Tylko jeden trzecioklasista awansował, by rywalizować na najwyższym szczeblu.

Dziś z ogromną radością informujemy, że Paweł Orłowski z klasy III a, podopieczny pani Jolanty Romańskiej, może się szczycić tytułem laureata Konkursu Biologicznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. W związku z tym osiągnięciem będzie zwolniony z części przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego (otrzyma najwyższą notę).

Paweł jest wyjątkowo pracowity i potrafi niestandardowo myśleć – mówi skromna nauczycielka biologii, bez której zwycięstwo młodego przyrodnika nie byłoby możliwe.

Gratulujemy laureatowi i jego mentorce!