Spotkanie Minister Edukacji Narodowej z Krajowym Stowarzyszeniem Pomocy Szkole w dniu 26 stycznia 2016 r.

Jednym z tematów wtorkowego spotkania była współpraca w zakresie realizacji priorytetów MEN.  Ponadto rozmawiano o zmianie struktury szkolnictwa w Polsce.

W spotkaniu z Minister Anną Zalewską wzięli udział: Zofia Grzebisz-Nowicka – Przewodnicząca Stowarzyszenia, Lucyna Tępczyk – członek Zarządu KSPS/Przewodnicząca Rady Klubu Przodujących Szkół, Iwona Bartosik – Przewodnicząca Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole, Hanna Nagórek – Dyrektor SP w Szczutowie/Przewodnicząca Rady Programowej Klubu Szkół Reymontowskich, Grzegorz Grabowski – Dyrektor Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Przasnyszu, Marian Popławski – Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Wyszkowie oraz Janusz Kamiński – Dyrektor Zespołu Szkół Górniczo-Energetycznych w Koninie.