#trojkadlaLenki

Dzięki wszystkim uczestnikom kiermaszu ze szkoły i miasta Przasnysz oraz miejskich instytucji i zakładów pracy udało się zebrać ogromną kwotę 10838,03 zł
13-stka podobno pechowa, ale nie u nas, nie dla nas!
13 dzień września to wspaniały dzień w naszej szkole.
Odbył się dziś Kiermasz Ciast i zbiórka krwi dla naszej chorej uczennicy Lenki zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, Opiekunki Samorządu, Pana Dyrektora i szefową kuchni Panią Renatą Sadowską
Ogromne serca rodziców, uczniów i pracowników szkoły sprawiły, że stołówka szkolna zamieniła się w cukiernię. Dziękujemy z tego miejsca Cukierni Kaczorek, Piekarni Klementynka, Cukierni Magdalenka, Cukierni Romanowski i Państwu Zielińskim za przekazane wypieki na kiermasz. Marcelkowi z kl. 2b za piękne bransoletki, które sprzedały się w kilka minut i zasiliły konto zbiórki.
Uczniom, rodzicom i Wychowawcy klasy 2d dziękujemy za piękny prezent dla Lenki .
Ukłony w stronę osób, które oddały dziś krew. W waszych żyłach płynie dobro i chęć niesienia pomocy.
Macie dużą moc, macie cudowne serca!
W imieniu SP3, Lenki oraz jej Rodziców mówimy wielkie DZIĘKUJEMY !!!