Wczoraj i dziś przasnyskiej ,,Trójki".

W ramach projektu ,,Trójka łączy pokolenia” z naszymi uczniami spotkały się kolejne ikony przasnyskiej Trójki, które współtworzyły piękną historię naszej szkoły: Pani Hanna Bobińska, Pan Cezary Kiszkurno, Pan Paweł Lipiński, Pan Waldemar Maćkowski, Pani Maria Siółkowska i Pani Halina Fabrykiewicz. Podczas spotkania z uczniami opowiadali o wspaniałych chwilach spędzonych ze swoimi wychowankami, o różnych przygodach podczas wypraw, wycieczek. O konkursach, w których brali udział nasi absolwenci. Uczniowie podczas spotkania z ogromną przyjemnością wysłuchały ciekawych opowieści. Serdecznie dziękujemy za przybliżenie nam pięknych chwil i wydarzeń z życia naszej szkoły. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania w ramach projektu.