DROGI SZÓSTOKLASITO!

Jeśli chcesz rozwijać i doskonalić swoje umiejętności sportowe, Dyrekcja i Nauczyciele Publicznego Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu serdecznie zapraszają Cię do nowo powstałej klasy sportowej.

Gwarantujemy, że wszystkie lekcje wychowania fizycznego będą odbywały się w hali sportowej. Do Twojej dyspozycji będą również pozostałe obiekty i urządzenia sportowe w szkole.

W ramach poszerzania wiedzy i sprawności fizycznej z poszczególnych dyscyplin sportowych proponujemy zajęcia dodatkowe w soboty.

Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizują dla Ciebie wyjazdy na lodowisko, basen oraz na mecze ligowe dyscyplin zespołowych.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie podań z zaznaczeniem, że chcą być uczniami klasy sportowej.