Nasza poetka w wielkim świecie

21 stycznia br. w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych w Łodzi odbyła się uroczystość wręczenia nagród  w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego pt. „Wiersz o Babci i Dziadku” organizowanego przez Krajowe Stowarzyszenie Pomocy Szkole.

Podczas gali funkcję Honorowej Babci pełniła Monika Kamieńska, dyrektor AOIA. Honorowym Dziadkiem był natomiast aktor Bronisław Wrocławski, znany chociażby z serialu „Barwy szczęścia”. W imieniu komisji konkursowej składały gratulacje i wręczały nagrody popularna aktorka Teresa Lipowska i przewodnicząca KSPS Zofia Grzebisz-Nowicka.

W uroczystości tej wzięła udział pierwszoklasistka Aleksandra Kocięcka. Otrzymała ona wyróżnienie w kategorii uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, była najmłodszą z nagrodzonych osób.

Utalentowanej poetycko gimnazjalistce towarzyszyły mama i wychowawczyni p. Urszula Wasilewska.