Dzień Otwarty w SP3

4 marca odbył się w naszej szkole DZIEŃ OTWARTY. Uczniów i ich Rodziców witała szkolna maskotka, a korytarz zdobiły słoneczka przedstawiające atuty SP3. W hali Dyrektor Grzegorz Grabowski powitał wszystkich zgromadzonych. Następnie odbył się pokaz krakowiaka przygotowany przez Panią Asię Cołosińską i Panią Justynę Sitkowska oraz uczniów klas 2 b i c, pokaz karate z udziałem naszych uczniów pod czujnym okiem Pana Krzysztofa Kowalskiego oraz układ taneczny uczennic SP3, które trenuje grupa Centrum Tańca Wasilewski - Felska. Dzieci i ich rodziców oprowadzały po szkole nauczycielki. Wspólnie odwiedzili sale przedszkolaków i klasy 1-3, gabinet pedagoga i psychologa, gabinet logopedyczny, salę, gdzie odbywają się zbiórki harcerskie, bibliotekę, świetlicę, stołówkę, gabinet integracji sensorycznej, pracownię informatyczną, biologiczną, geograficzną, historyczną. W pracowni fizyczno-chemicznej odbył się pokaz, podczas którego nasi uczniowie prezentowali ciekawe doświadczenia. Każdy ochotnik miał okazję asystować lub nawet samodzielnie poprowadzić eksperyment. Dzięki uprzejmości niezawodnych rodziców z zespołu Chojnacki-Band w hali czekała na wszystkich muzyka na żywo, która umilała naszym małym gościom próbowanie siła na ściance wspinaczkowej pod okiem Pana Grzegorza Dawidziuka i Pana Michała Pragacza, malowanie na strechu, zabawę z chustą animacyjną, czy grę na magicznej ścianie. Uczennice SU malowały piękne tatuaże na rękach dzieci. Nie zabrakło miejsca do zdjęć na tle balonów i szkolnej tarczy. Całe spotkanie nie obyło by się bez smakołyków przygotowanych przez nasze Panie Kucharki. To był bardzo mile spędzony czas. Śmiech i radość dzieci była dla nas najlepszą rekomendacją. Mamy nadzieję do zobaczenia we wrześniu. SP3 to SZKOŁA MARZEŃ !!!